Księżna jest już w Danii + Stosunki Marie i dzieci Joachima.

Billed Bladet wydał informację,że księżna Marie już wróciła do Danii we wtorek. Tak jak wspominałam w poprzednim poście, księżna odwołała dwa spotkania,aby być ze swoją babcią Odile, która zachorowała i jej stan zdrowotny lekko się pogorszył.

http://www.billedbladet.dk/Pojawiła się też informacja, że wczoraj księżna uczestniczyła w bożonarodzeniowym przyjęciu w Skovshoved Hotel. Jak pisze Billed Bladet, księżna wyglądała na bardzo smutną, gdy mówiła o swojej babci.

http://royaldish.com/

,,Niestety moja babcia nadal jest chora''- powiedziała księżna dla Royal Dish. Miejmy nadzieję,że w końcu stan pani Odile polepszy się. Życzmy jej szybkiego powrotu do zdrowia, A już jutro kolejne wyjście księżnej Marie. Oczywiście notka obowiązkowa ;).

*********************************************************

Dzisiejsza notka jest o stosunkach, które łączą Marie i Mikołaja,najstarszego syna jej męża z poprzedniego małżeństwa. Pewna czytelniczka prosiła mnie o taką notkę, więc postanowiłam spełnić jej życzenie ;).

Marie w życiu ojca Mikołaja i Feliksa pojawiła się w 2002 roku,lecz dopiero po rozwodzie rodziców , między Joachimem a dziewczyną pochodzącą z Francji zaczęło się coś dziać. Gdy Marie i książę zostali parą, Mikołaj miał niecałe 6 lat a Feliks - 3 latka.

galleri.tv2.dk

Podczas rozwodu, książę stracił reputację dobrego męża. Coraz częściej pojawiały się informacje o rozrywkowym trybie życia księcia. W 2006 roku Marie miała okazję poznać jego synów. Przyszła żona księcia wiedziała,że w przyszłości mogłaby być nazywana przez jego synów ,,kobietą, która zepsuła małżeństwo rodziców''. Ale na szczęście tak nie jest ...

danishroyalwatchers.blogspot.com

Wtedy Mikołaj i Feliks byli jeszcze za mali, nie wiedzieli co się dzieje w rodzinie. Podczas ferii w lutym 2007 roku oficjalnie można było się przyjrzeć tym,jak została zaakceptowana przez książąt.

danishroyalwatchers.blogspot.com

Podczas wywiadu zaręczynowego Marie opowiedziała trochę o synach swojego narzeczonego : ,,Mikołaj i Felix bardzo nas wspierali. Trzymali wszystko w tajemnicy, ale zapewne teraz się cieszą,że nie muszą już tego robić. To wspaniali chłopcy i bardzo ich kocham''. Chłopcy nie mieli nic przeciwko na temat ślubu swojego taty z ,,ciocią Marie''.

http://royalista.com/

Podsumowując, Nikolai i Felix mają z Marie świetny kontakt. Zaakceptowali swoją macochę i jak widać na niektórych zdjęciach, darzą się dużą sympatią. Również książęta pokochali młodsze przyrodnie rodzeństwo.

www.pinterest.com
www.svenskdam.se

Natomiast Marie stara się zdobyć sympatię książąt,choć wie, że nigdy nie będzie dla nich ,,mamą''.

http://www.purepeople.com/

5 komentarzy:

 1. Bardzo często możemy zobaczyć jak dobre relacje są między Marie a Mikołajem i Feliksem.Muszę jeszcze dodać że Joachim ma szczęście do pięknych kobiet Marie jak również Alexandra są bardzo piękne i z tego co słyszałam to się przyjażnią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak,darzą się dobrą sympatią. Możemy posłużyć jako przykład zdjęcia z uroczystości ,,potwierdzenia'' księcia Mikołaja z 2013 roku. Również Alexandra zaprosiła Marie i Joachima na przyjęcie z okazji jej 40.urodzin ;).

   Usuń
 2. Mogłaś zacytować jej słynne zdanie z wywiadu zaręczynowego, bo mówi się, że to dzięki niemu Duńczycy ją zaakceptowali ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakie to zdanie??

   Usuń
  2. W wywiadzie telewizyjnym zapewniła, że nigdy nie będzie próbowała zająć miejsca matki chłopców i nieustannie będzie zabiegać o ich miłość. :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger