Oficjalne wizyty Marie za granicą cz.1 + Stylizacja miesiąca - styczeń 2010 rok.

Dziś kolejna notka z ,,Propozycji'', tym razem podzielona na kilka części o oficjalnych wizytach Marie za granicą. Mam nadzieję,że Wam się spodoba :). Niestety notka nie jest taka perfekcyjna i nie ma w niej wszystkich zdjęć z wizyt, ponieważ na ten temat jest mało informacji i zdjęć w dobrej jakości.


Pierwsza oficjalna, samodzielna podróż księżnej Marie odbyła się w Maroku. Księżna odwiedziła stolicę Maroka, Rabat. Wizyta w Afryce Północnej organizowana była przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, aby wzmocnić stosunki między Danią a Marokiem.

nah.wikipedia.org

Pierwsza samodzielna wizyta Marie miała się odbyć 28 października 2008 roku,ale została przełożona na 10 listopada. Wizyta trwała dwa dni. Pierwszego dnia ciężarna księżna spotkała się z  Lalla Meryem - księżniczką Maroka.

http://www.billedbladet.dk/

Podczas pobytu w Maroku księżna odwiedziła sierociniec i spotkała się z dziećmi. Podopieczni sierocińca otrzymali prezenty od znanej firmy z zabawkami LEGO. Podczas wizyty księżna pomagała dzieciom w składaniu małych klocków.

http://www.theroyalforums.com/

Pod koniec podroży Marie także udzieliła wywiadu dla prasy przy okazji podsumowując swoją samodzielną podróż.

http://www.theroyalforums.com/

17 listopada 2009 roku para książęca po raz pierwszy razem odbyła oficjalną podróż. Udali się do Rosji, aby wzmocnić stosunki gospodarcze i kulturalne między Danią, a Rosją. Podróż trwała 5 dni.

www.theroyalforums.com

Księżna Marie miała okazję zobaczyć kościół w Jekaterynburgu. Marie nosiła chustę na głowie jako rosyjska tradycja obowiązująca w cerkwiach.

http://www.theroyalforums.com/

Ponadto księżna odwiedziła ekskluzywny sklep Bang & Olufsen.

http://www.theroyalforums.com/

Uroczysta inauguracja nowego duńskiego biura handlowego.Wizyta w Centrum Zdrowia Dziecka w Moskwie, 19 listopada 2008 rok.

http://www.zimbio.com/

****************************************************

Tak jak obiecałam, tym razem przedstawiam Wam stylizacje księżnej ze stycznia 2010 roku.

1.

2.

3.


4.

5.

*********************************************

Również zapraszam do przeczytania poprzedniej notki, która została zaktualizowana i pojawiły się dwa nowe zdjęcia.

1 komentarz:

  1. powoli zbliża się bankiet noworoczny, więc postanowiłam zrobić taką notkę stylizacje marie podczas bankietów noworocznych, mam nadzieję że przyda ci się gdy będziesz robiła coś takiego :):)

    PS. czy marie była na bankietach noworocznych w latach 2008 oraz 2012r?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger