Oficjalne wizyty Marie za granicą cz.8 - Francja, Islandia i Wyspy Owcze.

Jest to na razie ostatnia część z tego cyklu.


28 października 2015 roku księżna Marie odbyła jednodniową podróż do Paryża, aby tam uczestniczyć w Konferencji UNESCO, która tego dnia obchodziła 70 lat swojej działalności.


Ze stroju księżnej rozpoznano marynarkę od Alexandra McQueena, bluzkę od Hugo Boss oraz torebkę od Lanvin.


Wieczorem księżna zjadła uroczystą kolację w towarzystwie ambasadora Danii. Księżna miała na sobie sukienkę od Day Birger & Mikkelsen.


W dniach 21-22 stycznia, para książęca odbyła oficjalną podróż do Islandii.


Pierwszego dnia uczestniczyli w przyjęciu z okazji 100-lecia duńskiego i islandzkiego społeczeństwa. Rozpoznano tylko bluzkę pochodzącą od Marni.


Drugiego dnia zwiedzali stolicę wyspy, a potem udali się do centrum kultury Harpa. W tym budynku znajduje się m.in. sala koncertowa czy centrum rekreacyjne. Budowa tego miejsca rozpoczęła się w połowie stycznia 2007 roku, a zakończyła w 2011 roku.


Księżna miała na sobie płaszczyk od Malene Birger, spódnicę od Hugo Boss oraz buty od Jimmy'ego Choo.Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja z udziałem pary książęcej. Tym oto wydarzeniem, dobiegła końca dwudniowa podróż Marie i Joachima do Islandii.Księżna zaprezentowała się w czarnej narzutce od Armaniego oraz kopertówce od Bottega Veneta. Reszta stroju niestety nie została zidentyfikowana.


W lutym pojawił się komunikat o pierwszej samodzielnej podróży księżnej w 2016 roku. W dniach 1-3 marca, księżna ma odwiedzić Wyspy Owcze. Pierwszego dnia obyło się zwiedzanie Thorshavn.Ze stroju księżnej rozpoznano torebkę pochodzącą od Ralpha Laurena. Natomiast drugiego dnia podróży, księżna wzięła udział w konferencji na temat 25-lecia społeczeństwa z autyzmem zamieszkałego na Wyspach Owczych.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja na cześć Marie. Obie stylizacje z 2 dnia nie została zidentyfikowane.Trzeciego i ostatniego dnia, księżna odwiedziła specjalną szkołę, w której organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży zmagających się z autyzmem.

Źródło : princessesblog76.blogspot.com

3 komentarze:

  1. A czy w tym roku będzie jeszcze jakaś podróż zagraniczna?

    OdpowiedzUsuń
  2. Narzutka od Armani'ego to niezła szmatka dla starszych pań. Nie wiem jak Marie mogła ubrać ją razem z welurowymi spodniami.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger