Co słychać u hrabiny Alexandry i książąt?

Przedwczoraj hrabina Alexandra zabrała swoich synów, Mikołaja i Felixa na Ecco Walkathon 2016 zorganizowany przez duńską firmę Ecco, która jest znana z wygodnych obuwi dla kobiet i mężczyzn. Cała trójka wybrała sześciokilometrową wędrówkę rodzinną.

Te wydarzenie miało miejsce w centrum miasta Kopenhagi. 6 kilometrowa trasa rozpoczęła się na Cytadeli Kastellet, a zakończyła w centrum Kopenhagi. W czasie chodzenia, można było zobaczyć Małą Syrenkę w porcie oraz Pałac Amalienborg.


Mówi się, że Nikolai specjalnie na to wydarzenie przyjechał ze szkoły w Naestved po to, aby spędzić trochę czasu ze swoją matką i bratem.


A co do księżnej Marie - ponownie ją zobaczymy za 5 dni, a jeszcze wcześniej pojawi się kilka notek tematycznych, które jeszcze zrobiłam w sierpniu.


Źródło : www.billedbladet.dk, twitter.com

8 komentarzy:

 1. Dlaczego Felix jest taki smutny? Nie chciał się spotykać z matką? sama nie wiem, co myśleć o tych zdjęciach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może, tak jak u większości młodzieży, przechodzi okres buntu :)

   Usuń
 2. FankO kate dlaczego Marie ma w tym roku coraz więcej wyjść? Z czym to jest związane? Królowa jej kazała czy to jej pomysł? Wiadomo coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może przejmuje trochę więcej obowiązków z uwagi na "emeryturę" teścia, ale i tak uważam szału nie ma ;) Może się wydawać, że jest tego więcej, ale są dobre miesiące i te, gdzie u Marie słabo z wyjściami.

   Usuń
  2. Może po prostu chce więcej wykonywać obowiązków. Dzieci są już starsze, chodzą do szkoły (Athena prawdopodobnie do przedszkola), więc teraz księżna chce się poświęcić swoim patronatom. W przeciwieństwie do Mary, Marie ma mniej wyjść, ponieważ jej mąż jest 6 w sukcesji do tronu i mają więcej swobody ;).

   Usuń
 3. Ecco Walkathon jest organizowany co roku i co roku pojawia się Hrabina z dziećmi.
  Myślę, że chłopcy wolą inne rozrywki niż spacery z mamą w świetle reflektorów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że na to wydarzenie nikt nikogo ich nie zmuszał. Tak patrząc na Mikołaja to mi się wydaje, że jest nieco wrażliwym chłopakiem, a patrząc na Felixa, też mi się wydaje, że jest spokojny. Może to wydarzenie jest dla nich już tradycją skoro Mikołaj specjalnie przybył z Naestved do Kopenhagi ;).

   Usuń
 4. Myślę, że chłopcy z chęcią towarzyszyli mamie. Tylko może te flesze spowodowały krzywe miny chłopców.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger