Spotkanie w ramach DanChurchAid.

Dziś księżna odbyła pierwsze oficjalne wyjście od czasu jej 40.urodzin. Dzisiejsza wizyta księżnej jest związana z jej patronatem DanChurchAid. Uczestniczyła w inauguracji sklepu WeFood z żywnością stworzonego przez tą organizację. 

http://blog_real.blogs.sapo.pt/


 Too pierwszy sklep WeFood z żywnością w Danii. Do sklepu dostarczana jest żywność, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego, które nie są sprzedawane w zwykłych supermarketach. Na początku księżna wraz z Ministrem Środowiska i Żywności Evą Kjer Hansen zostały oprowadzone po sklepie przez Bassela Hmeidana, kierownika projektu WeFood.

http://blog_real.blogs.sapo.pt/

Podczas tego wydarzenia, odbyły się różne występy muzyczne między innymi zaśpiewała znana duńska piosenkarka, Shaka Lveless. Księżna jako patronka DCA odbyła dużo spotkań. Mianowicie uczestniczyła na Roskilde Festival w lecie 2015 roku, który był promowany przed WeFood. Brała udział także w podróży do Kambodży i Etiopii.

http://blog_real.blogs.sapo.pt/

WeFood, prowadzone przez wolontariuszy jest inicjatywą nie tylko krajową,ale i światowym celem, ponieważ zmniejsza marnotrawienie żywności w Danii. Różnego rodzaju żywności są dostarczane do najbiedniejszych krajów świata.

http://blog_real.blogs.sapo.pt/

Księżna miała na sobie żakiet od Isabel Marant, który widzieliśmy niejednokrotnie oraz czarne szpilki od Jimmy'ego Choo.

http://princessesblog76.blogspot.com/

Zapewne Marie ponownie zobaczymy dopiero 1 marca podczas dwudniowej wizyty na Wyspach Owczych,ale za trzy dni pojawi się kolejna notka tematyczna ;).

http://princessesblog76.blogspot.com/


5 komentarzy:

 1. Hej mam takie pytania:
  1. Napislabus o tych podrozach himanjtarnych marie do kambodzy i etiopi? Nigdy o tym nie czytalam a na pewno zamknelo by to usta krytykom ze marie nic nje robi, :)
  2. A i takke male przypomnienie : kiedy uda ci sie odpowiedziec na pytania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.Jeszcze nie ale planuję napisać o nich w kolejnej części cyklu ,,Oficjalne wizyty Marie za granicą" ;).
   2. Niestety,z opóźnieniem,pytania pojawią się jutro w zakładce ,,O mnie" :)

   Usuń
 2. Przyznam szczerze,że stylizacja całkiem niezła

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjęcie - Marie wyszła fatalnie.
  To nie kurteczka, tylko żakiet ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger