Czy wiedzieliście, że ....

.... powstała książka o Księżnej Marie?

,,Jest to opowieść o francuskiej księżniczce. W maju 2008 roku Marie Cavallier stała się księżną duńską. Rzadko organizowane są królewskie śluby w Danii, dlatego musimy czekać na kolejne pokolenie. Więc to wydarzenie było absolutnym hitem 2008 roku. Marie stała się nagle w centrum zainteresowania''.

http://www.peoplespress.dk/


,,Autorem lektury jest John Lindskog. Książka powstała z wywiadów i raportów o nowej miłości księcia Joachima. Egzemplarz opowiada o romansie małżonków, który trwał 2 lata aż do przygotowań weselnych. Oczywiście można tam przeczytać całą historię Marie, zanim poznała swojego ukochanego''.


kendte.dk

,,Książka jest bogato ilustrowana. Powieść o Marie była pierwszym arcydziełem Johna Lindskoga o Duńskiej Rodzinie Królewskiej. Pracował jako dziennikarz w prasie tygodniowej przez 30 lat. Do dziś posiada unikalną wiedzę o Rodzinie Królewskiej z Danii''.


www.svenskdam.se

Oficjalna premiera bestsellera odbyła się 30 kwietnia 2008 roku. Niestety została wyprodukowana tylko w języku duńskim. Na razie nie wiadomo czy można ją jeszcze kupić.


3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger