Kolejne wyjścia + Przyjęcie w zamku + Henrik idzie do zerówki !!

W sobotę,8 sierpnia w zamku Tranekaer odbyło się przyjęcie zorganizowane przez przyjaciół Duńskiej Rodziny Królewskiej. Byli obecni książę Joachim, księżna Marie i księżna Mary. Księcia Frederika niestety nie było na uroczystości, ponieważ (według duńskich mediów) ma zapalenie płuc.

http://www.billedbladet.dk/


Zdjęcia pojawiły się w gazecie Billed Bladet. Stylizacja Marie bardzo mnie zachwyciła. Na ten dzień wybrała kremową suknię od Malene Birger, szpilki od Jimmy'ego Choo i czarną kopertówkę od Bottega Veneta.

http://www.billedbladet.dk/

*******************************************************

Od dziś książę Henrik rozpoczął naukę w zerówce !! Książę z rodzicami i siostrą wzięli udział w krótkiej sesji zdjęciowej. Zdjęcia zostały wykonane pod nowym domem pary w Klampenborg. Następnie pojechali samochodem do Ordrup, gdzie tam ma się uczyć książę.

***********************************************

Pojawiły się kolejne wyjścia księżnej :
 • 21 sierpnia - Księżna Marie będzie uczestniczyć w otwarciu ,,Copenhagen Cooking 2015''.
 • 23 sierpnia - Księżna Marie będzie uczestniczyć w nowej rejestracji duńskiego miejsca na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Zdjęcia : http://kongehuset.dk/

11 komentarzy:

 1. Jakie urocze dzieci:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj w Danii zaczyna się rok szkolny? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biedne dzieci :-P Sierpien to dobry miesiac na wakacje a nie szkole :(

   Usuń
  2. W Danii jest inny klimat niż u Nas. Poza tym dzieci mają w roku szkolnym więcej wolnego, a to przekłada się na ilość dni wakacyjnych w lecie. Uważam, że ma to swoje zalety, bo lepiej mieć kilka razy w roku (chyba 4 razy, nie pamiętam ile i po ile dni; na TRF będą w tym temacie informacje) niż tak jak u Nas, że dwa miesiące wolnego a potem ciężko wrócić do książek ;)

   Usuń
 3. Henrik ma zły plecak, bo jest dla niego za duży.
  Niestety Duńczycy byli bardzo zdziwieni, że para posyła Hernika do katolickiej szkoły... mimo wszytko członkowie RK nie są katolikami. To chyba wpływ Marie, za co była trochę krytykowana, ale pewnie teściowa nie miała nic do gadania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jednej strony tak, ale z drugiej wierzą w tego samego Boga

   Usuń
  2. Słuszne spostrzeżenie, Magdo :) Poza tym nie sądzę, żeby to było coś złego, że Marie chce zapewnić dzieciom choć "kawałek" swojej kultury, sposobu wychowania i padło akurat na katolicką szkołę.

   Usuń
 4. Dzieciaczki są przeurocze <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Co sądzisz o tym blogu:
  Www.krolowa-niderlandow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest świetny,jedyny polski blog o Królowej Maximie.To właśnie dzięki temu blogowi pokochałam Maximę za to co robi.Zdecydowanie polecam :).

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger