czwartek, 20 lipca 2017

Książę Henrik już w Graasten!

Wczoraj rano na Twitterze pojawiła się informacja, że książę Henrik wczesną porą opuścił Szpital Uniwersytecki w Aarhus. Później pojawiło się zdjęcie małżonka Królowej opuszczającego budynek. Prosto z Aarhus udał się do Pałacu Graasten do swojej rodziny.

http://www.billedbladet.dk

Tak jak wspominałam wcześniej, książę Henrik trafił do szpitala z powodu zakażenia w nodze. Rodzina Królewska nadal nie potwierdziła z jakiego powodu pojawiła się rana. Również ze względu na problem z nogą, książę Henrik zapewne w tym roku nie wybierze się na wakacje do zamku Cayx z rodziną księcia Joachima. 

Już niedługo powinna pojawić się także data letniej sesji zdjęciowej w ogrodach Pałacu Graasten. Miejmy nadzieję, że w tym roku zobaczymy rodzinę Marie i Joachima, a także Nikolaia i Felixa!

2 komentarze:

  1. Dobrze,że wrócił do zdrowia. Na pewno żałuję,że nie może pojechać do swojej ukochanej rezydencji w Francji. Może z racji tego,na czas sesji zdjęciowej w Grasten rodzina Joachima zdecyduje się zostać w Danii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem dlaczego na siłę wciskacie Marie i Jochaima do Cayx. Przecież oni raptem raz tam byli podczas wakacji, gdy Henrik spędzał tam praktycznie całe lato.

    OdpowiedzUsuń