poniedziałek, 17 lipca 2017

Co się dzieje z księciem Henrikiem?

Przepraszam, że notka trochę opóźniona, w ostatnim czasie miałam dużo spraw na głowie. Od kilku dni krąży informacja na temat zdrowia księcia Henrika. Otóż Pałac Królewski w Kopenhadze poinformował o tym, że mąż Królowej Małgorzaty trafił do szpitala z zakażeniem w nodze.


Książę Henrik został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Aarhus w piątek, aby zapewnić najlepszą ochronę przed zakażeniem w nodze - powiedziała Lene Balleby dla strony BT - Książę pozostanie w szpitalu kilka dni, a jego przybycie do Pałacu Graasten będzie miało miejsce później niż zaplanowano.


Później potwierdzono, że małżonek Królowej został przetransportowany do szpitala Skejby. Z tego powodu również odwołano wyjścia, które miał odbyć książę Henrik. W komunikacie prasowym można było odczytać, że Królowa obecnie przebywa w Pałacu Graasten z rodziną księcia Frederika. Rodzina Królewska nie potwierdziła z jakiego powodu pojawiło się zakażenie.

Miejmy nadzieję, że Henrik jak najszybciej wyzdrowieje i będziemy mogli go zobaczyć podczas letniej sesji zdjęciowej w Graasten. Również mam nadzieję, że tym razem obecna będzie rodzinka Marie i Joachima.

3 komentarze:

  1. Oby na sesji pojawiła się już cała rodzina.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wątpię by w tym roku Marie i Joachim zawitali.
    Odnoszę wrażenie, że wolą wakacje w Cayx.

    OdpowiedzUsuń