Przyjęcie na temat marnotrawstwa żywności.

Trzy dni temu para książęca miała okazję wziąć udział w uroczystej jak i charytatywnej kolacji na temat marnotrawstwa żywności, która miała miejsce w Exchange Hall w Kopenhadze.


Zostali powitani przez : Ministra Zdrowia i Żywności, Esbena Lunde Larsena, założyciela organizacji zapobiegającej marnotrawstwu żywności, Seline Juul oraz Sekretarza Generalnego Duńskiej Pomocy Ludowej, Klausa Norlema.Celem tego wydarzenia było skupienie się na wsparciu duńskich rodzin, które potrzebują pomocy żwynościowej na zbliżające się święta Bożego Narodzenia poprzez zwiększenie środków na wzmocnienie wysiłków w projekcie Juleoverskud.W dniu 23 grudnia dla biednych rodzin będzie dawana żywność, która nie została sprzedana w sklepach. Takie wsparcie zostanie przyznane ludziom, którzy złożyli wnioski do ,,Świątecznej Pomocy''.


Ze stroju księżnej na razie rozpoznano bluzkę pochodzącą od kolekcji Armaniego.


***********************************************

Chciałabym przeprosić za kilkudniową nieobecność na blogu. Niestety nauka daje się we znaki, przez co mam mniej czasu na odpoczynek i blogowanie. Z tego powodu niektóre notki z wyjść księżnej będą opóźnione. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

                                                                                     Julia

3 komentarze:

 1. Mi też obowiązki nie zawsze pozwalają na regularne blogowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluzka ciekawa, ale brosza to totalnie bezguście... nie wiem skąd ona to wzięła. Do tego te welurowe spodnie... wyglądają jak dresy.
  Idea tej organizacji "gryzie" mi się z organizowaniem takich przyjęć.

  P.S. Coś ne tak jest w zdaniu cyt."W dniu 23 grudnia będzie sprzedawana dla biednych rodzin żywność, która nie została sprzedana".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do zdania, to faktycznie jakoś nie pasuje stylistyka. Zaraz to poprawię :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger