Marie i Joachim na charytatywnej kolacji + Książę Nikolai najprzystojniejszym młodym księciem w Europie według Hola!

Dwa dni temu w godzinach wieczornych księżna Marie i książę Joachim jako goście honorowi uczestniczyli w przyjęciu charytatywnym z okazji zakończenia konkursu Business Cup 2016.Creative Businnes Cup to coroczny konkurs dla przedsiębiorstw z całego świata w ramach kreatywnego przemysłu. Jego celem jest wzmocnienie umiejętności biznesowych.Całe to wydarzenie odbyło się w Ambasadzie USA. Powitał ich ambasador USA, Rufus Gifford. Nie wliczając Marie i Joachima, uczestniczyło ponad 250 osób  z 60 krajów biorących udział w Creative Businnes Cup.Ostatecznie projekt wygrali mężczyźni z Niemiec, którzy wymyślili miejsce wykonane z mchu, które zamienia dwutlenek węgla w ilościach równoważnych do 275 drzew. Książę Joachim był pod wrażeniem kreatywności tegorocznych zwycięzców.Para książęca miała okazję porozmawiać z uczestnikami i jurorami tamtejszego wydarzenia.Ze stroju księżnej rozpoznano na razie kopertówkę od Bottega Veneta. Za to kostium nie został zidentyfikowany, ale miała go już na sobie rok temu podczas wizyty w Ambasadzie Francji na premierze francuskiego serialu ,,Wersal''.*************************************

Według hiszpańskiego magazynu Hola! Książę Nikolai jest najprzystojniejszym młodym księciem w Europie ! Od kiedy pojawiły się oficjalne zdjęcia z okazji jego 17-urodzin social media oszalały na jego punkcie.


Nie dawno magazyn opublikował zdjęcia księcia podczas Hubertus Hunt, na którym uczestniczył z młodszym rodzeństwem oraz dziadkiem Henrikiem. Dziennikarze zauważyli, jak Mikołaj stał się wysoki i prawie przerasta swojego dziadka. Skomplementowali go też za modną fryzurę oraz wyznali że jego cera jest podobna do czeskiej urody.


Jak myślicie - Książę jego godny na takie wyróżnienie? Niektóre osoby wiedzą jakie mam zdanie na ten temat ;).

2 komentarze:

  1. Jak dorośnie, nabierze masy i pojdzie na siłowne to może być niezłe ciacho z niego, poza tym książęcy tytuł przyćmi niejedną wadę;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem przystojny to on nie jest... do tego te pety, które pali.
    Swoja drogą to dobrze, zż w zestawieniu nie uwzględniono Mariusa- syna Księżnej MM, bo jest obleśny. Przy nim Nikolai jest przystojny :P

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Księżna Marie Blog , Blogger