piątek, 21 kwietnia 2017

Kolejne niespodziewane wyjście księżnej Marie!

Po raz kolejny księżna nas zaskoczyła i wczoraj (20 kwietnia) odbyła kolejne niezapowiedziane wyjście związane z Agencją Zarządzania Kryzysowego. Otóż w Kopenhadze miało miejsce Forum Narodowe na temat zapobiegania wypadkom, które odbyło się w Cytadeli w Kopenhadze.


Ponieważ księżna jest specjalnym asystentem projektu w prewencji od czerwca zeszłego roku, nie mogło jej na tym wydarzeniu zabraknąć. Na początku inauguracji, księżna powiedziała kilka słów od siebie. Marie jest patronką DEMA od 2011 roku.

Przez te 6 lat uczestniczyła w różnego typu szkoleniach, dniach roboczych, dniach profilaktycznych w szkołach czy ważnych uroczystościach z tym związanych.


Następnie zostały pokazane specjalne prezentacje pokazujące sposoby zapobiegania pożarom, wielkiej powodzi czy zwiększenia świadomości ryzyka i zdecydowania, samodzielności przez społeczeństwo przed, w trakcie i po poważnym wypadku lub katastrofie.

Ze stroju księżnej rozpoznano botki od Sergio Rossi oraz torebkę od YSL. Ponownie zobaczymy księżną 23 kwietnia (tym razem oficjalnie) podczas uroczystej kolacji związanej z Schackenborg Foundation. Będzie jej towarzyszył Joachim.


2 komentarze:

  1. Już po raz kolejny stwierdzam,że jej praca na rzecz Agencji Zarządzania Kryzysowego jest godna pochwały i widać,że osobiście ją interesuje.

    OdpowiedzUsuń