sobota, 19 sierpnia 2017

Księżna Marie na szkoleniu zorganizowanym przez Agencję Zarządzania Kryzysowego

Dziś księżna Marie przybyła na szkolenie dotyczące zapobiegania katastrof. To wydarzenie przez kilka miesięcy było organizowane przez Agencję Zarządzania Kryzysowego, w której księżna pełni funkcję specjalnego asystenta jednego z jej projektów.Księżna przybyła na miejsce w godzinach popołudniowych. Miała okazję do rozmowy ze służbami Południowej Jutlandii a następnie wykonała kilka zadań praktycznych taki jak rozcinanie zniszczonego samochodu czy wyczuwanie metalu w piasku.Tak jak wspominała księżna w czerwcu 2016 roku:

Z mojego poprzedniego zaangażowania w Agencji Zarządzania Kryzysowego oraz jako patrona DanChurchAid, widziałam i doświadczyłam tego jak ważne i niezbędne jest zapobieganie i przygotowywanie ludzi, aby radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach takich jak różnego rodzaju klęski żywiołowe [...] Z wielką radością nie mogę doczekać się współpracy z agencją''.

Podczas tego wydarzenia również przez kilka minut porozmawiała z osobami z rady nadzorczej, które były ubrane w specjalne pomarańczowe kombinezony chemiczne. Widać, że takie szkolenia sprawiają radość księżnej.Na tę okazję księżna założyła swój specjalny strój ufundowany przez Agencję Zarządzania Kryzysowego. A już jutro kolejne wyjście księżnej - wizyta na festiwalu Copenhagen Cooking and Food 2017.
Zdjęcia: kongehuset facebook, royaldish.com

2 komentarze:

  1. To się nazywa osobiste zaangażowanie: )

    OdpowiedzUsuń
  2. Tutaj est nowe zdiecie Marie: https://www.instagram.com/samvirke/ Inne sa w samem Samvirke, ale nie mam juz linka, niestety... Pozdrawiam, Irina

    OdpowiedzUsuń